Informacija šiuo metu yra atnaujinama. Apsilankykite vėliau.

Currently information is being updated. Please visit us later.

Švietimo ir mokslo ministerijos premija prof. Vytautui Černiui

Kontaktai  |   English    

Pasaulio lietuvių kultūros, mokslo ir švietimo centras

Apie mus | Naujienos | Projektai | Leidiniai

Paslaugos keliautojams:

Tarpt. ISIC, ITIC pažymėjimai •


Kita PLC veikla:

Kultūriniai projektai •
Leidiniai •


tel: +370 37 321 320
tel: +370 5 210 70 48
faksas: +370 37 320 988
el.paštas: info@lwc.ltŠvietimo ir mokslo ministerijos premija prof. Vytautui Černiui


Pasaulio lietuvių centro teikimu Profesoriui Vytautui Černiui šiais metais Švietimo ir mokslo ministerija skyrė premiją, kaip išeivijos mokslininkui „Už viso gyvenimo nuopelnus mokslui ir pasiekimus humanitarinių ir socialinių mokslų srityse“.

Tradiciškai nominantai skaito viešas paskaitas visuomenei.

Pasaulio lietuviu centras kartu su Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto Edukologijos katedra, organizavo VDU Didžiojoje Auloje profesoriaus paskaita.

Vytauto Didžiojo universiteto Garbės profesoriaus, Temple universiteto (JAV) profesorius emeritas Vytautas Černius lapkričio pabaigoje skaitė viešą paskaitą tema „Žmogaus vystymosi kelias“ universiteto bendruomenei, kauniečiams ir miesto svečiams.

Universiteto sausakimšoje Didžiojoje Auloje renginys prasidėjo klasikinės muzikos akcentu - koncertavo VDU Muzikos akademijos studentės – solistė Giedrė Kelpšaitė, fortepijonu grojo Ema Bajadžian.

Profesorius paskaitoje apžvelgė savo gyvenimo ir profesinį kelią edukologijos srityje, atliktus tyrimus ir stebėjimus. Pats maloniausias ir įsimintiniausias laikotarpis buvo sugrįžus į Lietuvą į atsikurtąjį Vytauto Didžiojo universitetą, bei pedagogams organizuotus edukologijos kursus kituose Lietuvos miestuose. Baigdamas paskaitą profesorius simboliškai įteikė po rožės žiedą savo žmonai Marijai, padėkojo keletui kolegų iš universiteto.

Profesoriaus pasveikinti atvyko Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas. Buvo perduotas universiteto rektoriaus prof. Zigmo Lydekos nuoširdus sveikinimas gavus Švietimo ir mokslo ministerijos premiją, o taip pat buvusio jubiliejaus proga. Pasveikinti atvyko buvę profesoriaus studentai ir kursų klausytojai – Vytautas Bigaila ir Virgilijus Skroblas Alytaus pedagogai, Alma Valevičiūtė Kauno regiono valstybinės švietimo priežiūros tarnybos, Valdas Krasnadamskas pirmosios profesoriaus kursų laidos absolventas. Nuoširdžiausi sveikinimai 85 – ojo gimtadienio proga, užrišant austinę vardinę juostą ir gavus premiją skambėjo iš VDU Edukologijos katedros vedėjos prof. Margaritos Tarasevičienės, prof. Genutės Gedvilienės, katedros kolegių, prof. Giedrės Linkaitytės VDU švietimo studijų centro vadovės. Profesorių pasveikinti atvyko ir giminaičiai. Tolesnis bendravimas tęsėsi prie arbatos ir užkandžiaujant.

 

 

 

aukštyn / atgal / versija spausdinti

© PLC, 2001-2019.

PLC naujienos:

Registruokis jau dabar į PLC darbo bei studijų  užsienyje programas !

mūsų draugai / partneriai